Далас Каубојс-Логото Ѕид Постер, 22.375 34

Далас Каубојс-Логото Ѕид Постер, 22.375 34

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Овие Трендови Меѓународни дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Трендови Меѓународни Нфл Далас Каубојс-Лого 21 Ѕид Постер : Постер Клип вклучува две 24 " предвремени за затворање на пластични шини со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата