Тексас Ренџерс-Неонски Шлем Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Тексас Ренџерс-Неонски Шлем Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Овој Тренд Меѓународниот Млб Тексас Ренџерс - Неонски Шлем 23 Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународни Млб Тексас Ренџерс - Неонски Шлем 23 Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата