Деца од Гаранималс Момци Рик Рак Облека поставена со капа, 3-парчиња, големини 4-10

Деца од Гаранималс Момци Рик Рак Облека поставена со капа, 3-парчиња, големини 4-10

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Кул стил во 1, 2, 3! 365 деца од Гаранималс го прават да го подготват ветре со овој сет на облека од 3 парчиња Рик РАК! Со тренд-десничарски дизајни и супер-мека измислица, овој сет е сигурен дека ќе биде хит за вашето малечко. Комплетот за облека со 3 парчиња вклучува : маица; шорцеви и капа. Маица : вратот на екипажот; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Шорцеви : стајлинг на влечење; еластична половината со влечење; печатење на сите. Капа : графички принт на Бил; печатење на сите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. 3-парчиња облека поставени за момчиња од 365 деца од garanimals.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата