ДизајнАрт „Есенска шума покрај езерото IV“ езерото куќа платно wallидна уметност печатење

ДизајнАрт „Есенска шума покрај езерото IV“ езерото куќа платно wallидна уметност печатење

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Оваа извонредна езерска куќа платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа wallидна уметност на платно од портокалово езеро е отпечатена со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : земја на езерото. - Предмет : пејзажи, фотографија. - Боја : портокалова ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата