Sony XBR-85X950H Штанд Нозе W Завртки

Sony XBR-85X950H Штанд Нозе W Завртки

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Марка : Sonypart Тип : Stand Nogspart Број : 5-011-572-01 / 5-011-571-01 TV Модел : XBR-85x950himpattant Забелешки : овој список на производи ги вклучува нозете на држачот што се прикачуваат на ТЕЛЕВИЗОРОТ. ОВИЕ СТОЈАТ НОЗЕ СЕ ВО КОРИСТЕНА СОСТОЈБА, ОЧЕКУВАЈТЕ ПОМАЛИ ОШТЕТУВАЊА КАКО ШТО СЕ ГРЕБНАТИНИ И ГРЕБНАТИНИ!! Сони Нозе. Вклучува ЗАВРТКИ!!. КОРИСТЕНИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата