Чуеов Женски Блузи В-Вратот Каузално Печатење Блуза Чипка Краток Ракав Маица Летен Клиренс

Чуеов Женски Блузи В-Вратот Каузално Печатење Блуза Чипка Краток Ракав Маица Летен Клиренс

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

77 " Големина : XXLSize. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Маици.42" Должина : 68cm/26.59 " Големина : MSize.Usukeubustsleevelungthssmall 4834100cm/39.63"Должина : 66cm/25.82"ракав : 30cm/11.02" Должина : 67cm/26.59"MMedium61036106cm/41.Материјал : Полиестер.24" Должина : 65cm/25. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.46"ракав : 29cm/11. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 106cm/41.17 " Жените врвови летни секојдневни блузи; Мека, лесна и дише ткаенина, удобна за носење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.Стил : Овој Печатен Може Да Биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви,Фустан, потпетици или станови,токму онака како што сакате 4.81" Должина : 69cm/27. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 118cm/46.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. : Големи САД : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата