Време И Тру Божиќ роденденски подароци, чорапи за жени, девојка, сопруга, Жени Врвови Со Кратки Ракави Врвови На Вратот Работна Униформа Божиќен Принт Со Три Џебови

Време И Тру Божиќ роденденски подароци, чорапи за жени, девојка, сопруга, Жени Врвови Со Кратки Ракави Врвови На Вратот Работна

Това е достапна
DEN 267.52
Количината на стоката:

09 "Должина : 73cm/28.Женски Врвови Со Кратки Ракави Врвови Со Врат Работна Униформа Божиќен Принт Со Три Џебови Карактеристики На Блуза : Модниот дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна забава или фотографија,сигурен сум дека ќе ви се допадне изработен Е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,без никаква штета на вашата кожа ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезониперсонализираните отпечатоци го прават вашиот облеката Полесно Се Памети И Ви Дава добро расположение За Тој Ден.Usukeubustlenghsholder до sleeve Neck XLX-Големи 101440112cm/44.39"Вратот : 76cm/29.74" Рамо до ракав : 34cm/13. Пол : женска јака : v-материјал за вратот : Тип на полиестерпатер Тип : печатени врвови стил : мода обична должина на ракавот : кратко пакување со ракави вклучува : 1 компјутер со големина на големина. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.39 "Вратот : 76cm/29.Usukeubustlenghsholder до sleeve Neck XLX-Големи 101440112cm/44. с : Модниот дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна забава или фотографија,сигурен сум дека ќе ви се допадне изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, доволно издржлив,нема никаква штета за вас.74" Рамо до ракав : 34cm/13. Пол : женска јака : v-материјал за вратот : Тип на полиестерпатер Тип : печатени врвови стил : мода обична должина на ракавот : кратко пакување со ракави вклучува : 1 компјутер со големина на големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата