Машки Кошули Со Долги Ракави Класичен Завој Во Национален Стил Гроздобер Ретро Кошула Секојдневна Блуза Улична Облека

Машки Кошули Со Долги Ракави Класичен Завој Во Национален Стил Гроздобер Ретро Кошула Секојдневна Блуза Улична Облека

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Големина : S Биста : 108cm/42.52" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 72cm/28.35" Големина : M Биста : 114cm/44.88" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 64.5 cm/25.39" Должина : 74cm/29.13" Големина : L биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 66см/25.98" должина : 76см/29.92" големина : xl Биста : 130см/51.18" рамо : 55см/21.65" ракав : 67.5 см/26.57" должина : 78см/30.71" големина : Xxl биста : 138см/54.33" рамо : 58см/22.83" ракав : 69см/27.17" должина : 80см/31.50" мажи мода Секојдневен печатење Кошула блуза

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата