Флеш Мебел Херкулес Алон Серија Мелроуз Бела Кожа Мека Стол Без Грб Со Четкана Основа Од Нерѓосувачки Челик

Флеш Мебел Херкулес Алон Серија Мелроуз Бела Кожа Мека Стол Без Грб Со Четкана Основа Од Нерѓосувачки Челик

Това е достапна
DEN 830.72
Количината на стоката:

Вашето лоби или просторот за прием е во првите редови на вашиот бизнис и обезбедувањето истакнати и удобни седишта е првиот чекор кон оставање одличен впечаток. Удобноста и стилот се вкрстуваат во овој современ модуларен стол без грб. Кожамек тапацир во комбинација со конвексен дизајн и четкана основа од нерѓосувачки челик даваат модерен изглед во тренд на секоја средина. Ова парче може да се користи самостојно, или заедно со други парчиња за да се создаде прилагоден аранжман за седење. Како што расте вашиот бизнис, можете да додадете повеќе парчиња и да го реконфигурирате вашиот дизајн. Модуларен Стол. Современ Стил. Мелроуз Бела Кожамек Тапацир. Изложени Украсени Шевови. Затегнат Грб и Седиште. Перници Исполнети Со Пена. Ка117 Огноотпорна Пена. Завртката За Заклучување Ги Поврзува Столчињата. Тесна Ширина На Седиштето : 21.5". Најширока Ширина На Седиштето : 41.5". Четкана Основа од Нерѓосувачки Челик со Прилагодливи Лизгалки на Подот. Кожата е кожа и полиуретан за дополнителна Мекост и Издржливост. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 41,5"W x 25,25" D x 16 "H; Големина На Седиштето : 21,5-41,5 "W x 20,25"D x 16" H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата