Дизајн на потпис Од Casли Обична Алманза Преголем Акцент Отоманска Текстура Хена

Дизајн на потпис Од Casли Обична Алманза Преголем Акцент Отоманска Текстура Хена

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Доволно удобен за смирување на удобноста, но доволно цврст за поддршка на послужавник, алманза круг преголем отоман е задоволство да се има наоколу, навистина. Спортувајќи тапацир со теракота тон со суптилна дијамантска шема, овој дизајнер отоман сигурно ќе го заокружи вашиот простор со стил. Агол-блокирана рамка,Цврсто амортизирана перница од Пена со Висока еластичност завиткана во дебели поли влакна,Полиестерски тапацир,ПРИСТИГНУВА СОБРАНА : Едноставно поставете го предметот на грб за да ги навртувате стапалата за моментално уживање. Потребен е шрафцигер (не е вклучен).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата