А1хц Прв Впечаток Инженеринг Анти-уништен Кајгана Кокошка Дома Рачно Изработени Вратата

А1хц Прв Впечаток Инженеринг Анти-уништен Кајгана Кокошка Дома Рачно Изработени Вратата

Това е достапна
DEN 287.84
Количината на стоката:

Декоративната подлога е одлична за секоја сезона и го разубавува вашиот праг. Издржлив и отпорен на нечистотија, неговата прекрасна шема ќе остави одличен прв впечаток кај секој гостин. Направено од 100% природни влакна од кокошка оваа издржлива подлога обезбедува исклучително дејство на четкање на обувките со одлична апсорпција на вода. КОКОСОВА КОКОСОВА КОКОШКА : вратата е изработена од 100% чиста кокосова кокосова кокосова кокошка, која е едно од најсилните природни влакна во светот. Материјалот лесно ја доловува влагата, нечистотијата и другите честички и делува како природен отвратителен на бубачки. Пролевање Во Природно во влакна на кокошката. Користете во покриени надворешни површини. АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН : еколошкиот материјал има тежок 0,75? дебел куп, и е направен така што нема закрпи каде што можете да видите преку пвц мат подолу. Со вратите од кокосова кокос, некое пролевање е неизбежно, но со користење На Бои Против Пролевање го сведовме на минимум. НИСКО ОДРЖУВАЊЕ : кокосовата кокосова кокосова кокос е природно отпорна на бактерии и габи, што го прави ова најниска можна врата за одржување. Исто така е отпорен на вода и брзо ќе се исуши значи победивте?треба да се грижите за мувла или мувла. Едноставно истресете го или вакуумирајте го еднаш во некое време, и оставете ја кокошката да го направи останатото. НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : подлогата е специјално дизајнирана за надворешна употреба, што ја прави идеална за влез во вашиот дом. Изграден да трае, издржливиот материјал ќе издржи каква било временска состојба. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Лесен за употреба вратата на коко коар е одличен подарок за ниско одржување. Само за употреба во покриени надворешни површини. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата