Фустан со обвивка за обвивка со женски ФАУ со странична вратоврска

Фустан со обвивка за обвивка со женски ФАУ со странична вратоврска

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Овој фустан за завиткување носи учтивост во реалниот стил на Хедер Б. Забава и женствена со силуета со мини-должина, овој женски фустан е направен во удобна ткаенина и прави разноврсен додаток на вашата гардероба. Совршено за какви било прилики, пополнете го изгледот со омилените потпетици или сандали - нели! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : над коленото. Затворање : стил на пуловер со странична вратоврска. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; Дизајн на завиткување на факс. Fasureенски фустан со обвивка од Хедер Б.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата