Делани софа спие во богата кожена кожа, мултифункционална, кафеава

Делани софа спие во богата кожена кожа, мултифункционална, кафеава

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Спиењето на софата Делани од ДХП е елегантен софа-кревет кој ќе додаде стил во вашата дневна соба со својата богата тапацир од кожа, прекрасно зашивање на контраст и софистициран дизајн. Се претвора брзо и со многу малку напор од троседот до креветот со целосна големина благодарение на технологијата "Кликнете на Clack ". Тапацирот е лесен за одржување и брише чиста. Додадете ги совпаѓањето на Делани Отоман и кафето за кафе за целосен изглед во вашиот дом.SKU : ADIB005 QLJESM DRL1096 Карактеристики : Тапацир : Faux кожа. Скриени во положбата во кревет лесно. Појавување на Делани Отоман и масичка за кафе. Димензии : Димензии : 15 '' - 31 '' h x 78 '' w x 34 '' - 43 '' Д. Колекција : Колекција Делани. Гаранција : Ограничена гаранција на производителот 1 година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата