Ткаенина од лажица-Зимски Божиќен Снешко Снегулки Сиви Празници Снег Божиќ Гроздобер Отпечатен На Модерна Ткаенина Од Дрес Масна Четвртина-Модна Облека Облека со

Ткаенина од лажица-Зимски Божиќен Снешко Снегулки Сиви Празници Снег Божиќ Гроздобер Отпечатен На Модерна Ткаенина Од Дрес Масна

Това е достапна
DEN 256.00
Количината на стоката:

Снешко Сиво Бели Зимски Божиќни Празници Ткаенината Отпечатена од ткаенина Од Лажица Бтиспунгла е одржливо отпечатена во САД користејќи нетоксични мастила и материјали од етички извори. Нашиот уникатен процес на барање значи дека можете да го најдете совршениот дизајн и да го испечатите по нарачка на вистинската ткаенина за вашиот проект! Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба! Модерен Дрес Масти Четвртина Намалување. 95% полиестер, 5% спандекс дрес плетена ткаенина со 4-насочно истегнување и чувство слично на памук. Совршен за маици, блузи за резервоари, фустани, макси здолништа, ленти за глава, шалови и облека за бебиња. Дизајн Од : Каја Дизајн. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата