Барби-Сон Лето-Летни Палми-Женски Кратки Ракави Графичка Маица

Барби-Сон Лето-Летни Палми-Женски Кратки Ракави Графичка Маица

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Барби-Сон Лето-Лето Палми-Женски Кратки Ракави Графички Маица Класичен Одговара Понудени Во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Барби и придружните трговски марки и трговски фустан се во сопственост на, и се користи под лиценца Од, Мател. ● 2023 Мател.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата