Swisstech Girls Snowsuit Ski Bib, големини 4- & Plus

Swisstech Girls Snowsuit Ski Bib, големини 4- & Plus

Това е достапна
DEN 559.68
Количината на стоката:

Чувајте ја топла и пријатна на падините со снежната биб на Swisstech. Овој ски скокач отпорен на вода и ветер е направен со трајна ткаенина што може да се справи со студените, снежни планини. Мора да имате за снежни денови! Повлечете стил со блиски патенти. Без ракави; Широки, прилагодливи ленти. Отпорен на вода и ветер. Трајната ткаенина го одржува студот. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Скијање снежна биб за девојчиња од швајцарска технологија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата