Панталони со џогер со момчиња Тони Хоук, големини со 4-16

Панталони со џогер со момчиња Тони Хоук, големини со 4-16

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Овие џогери на Tony Hawk Twill се токму она што вашето активно момче му треба за неговата секојдневна гардероба. Тие се удобни и лесно носат, со затегната еластична лента за половината и влечење за да создадат совршено вклопување. Овие џогери можат да бидат облечени нагоре или надолу, достапни во најразлични бои и отпечатоци за да се мешаат и да се совпаѓаат со неговите славни тимови и врвови. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две џебови на поштенски страни на страните. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. Тони Хоук Твил џогери за момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата