Пумпи за патенти за пети на жени

Пумпи за патенти за пети на жени

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Погледнете шик од ден на ноќ во овие пумпи од Бринли Ко! Овие класични чевли се карактеризираат со патентни кожни горе со суптилни зашилени прсти. Толку потпетици на стилото го комплетираат изгледот на овие разноврсни чевли со високи потпетици. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на седум години. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Brinley Co. Co. Women'sенски зашилени пети за патенти : Стил : Пумпи. Материјал : Кожа за патенти. Облик на пети : зашилен. Висина/тип на пета : 4 "Стилето. Висина на платформата : 0,13". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен : TPR. Подножје : малку постепено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата