Wynwood Studio Canvas на мојот пат мода и глам додатоци wallидна уметност платно печати сиво светло сиво 24х36

Wynwood Studio Canvas на мојот пат мода и глам додатоци wallидна уметност платно печати сиво светло сиво 24х36

Това е достапна
DEN 217.44
Количината на стоката:

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со мојот пат од Wynwood Studio Canvas, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис сива и светло сива нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата