Женски Комплет Здолниште Со Кадифе, Кошула За Затворање Со Копчиња Со Долги Ракави Со Мини Облека За Паѓање Здолниште

Женски Комплет Здолниште Со Кадифе, Кошула За Затворање Со Копчиња Со Долги Ракави Со Мини Облека За Паѓање Здолниште

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Женски Сет За Здолниште Со Кадифе, Кошула За Затворање Со Копчиња со Долги Ракави со Мини Облека За Паѓање Здолниште. Нашиот комплет за мини здолништа е вашиот најдобар избор без разлика дали е подарок или модна облека. Спецификација. Име на предметот : женски здолниште во собата. Боја : црна, кафеава, зелена. Големина : С, М, Л, ХЛ. Материјал : полиестер. Ракав : долг ракав. Јака : јака надолу. Содржина На Пакетот. 1пц х кошула. 1pc x здолниште . Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : комплетот за здолниште за жени е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Дизајн : јакната на кошулата има долг ракав,јака надолу, затворање на копчињата, џеб напред. Спарете со соодветно мини здолниште. Еднобојната есенска облека ќе ве направи помодерни. Достапна Големина : има 4 големини за избор : S, M, L, XL, погодни за повеќето жени носат, редовно вклопување штрајкови совршена рамнотежа помеѓу сит и лабава. Повод : овој комплет женски кроп топ и здолниште е убав избор за дневни, состаноци, забави, канцеларии, улици и други прилики. Пакет И Нега : 1 парче кошула и 1 парче здолниште. Машина перат, ве молиме не белилото, едноставно висат да се исуши се препорачува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата