Страпниот Смок на Дерек срце помлад, максичен фустан со детали за зачувување

Страпниот Смок на Дерек срце помлад, максичен фустан со детали за зачувување

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Стилизирајте се за ден на сонце со овој супер-ситниот фустан на Дерек срце макси. Овој фустан со V-врат има сладок пушан каросерија и флертни детали на деколте. Задебелен цветен принт додава женски допир на овој обичен фустан. Носете со омилените сандали и слајдови. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : смешен каросерија; Зачудувачки детали на деколте; печатење на сите. Дерек срцето го замолчи максичен фустан за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата