Обични Обични Пуловери На Вратот На Бродот Беж Женски Џемпери Со Долг Ракав

Обични Обични Пуловери На Вратот На Бродот Беж Женски Џемпери Со Долг Ракав

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Обични Обични Пуловери На Вратот На Бродот Беж Џемпери Со Долг Ракав М (6) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Беж Обични Обични Пуловери Жени Џемпери Жени Трикотажа Жени Џемпери Големина И Вклопување (инч)Должина На Ракавот Во сад Должина На Бистата На Рамената Должина На Манжетната 4 Секунди 20.9 40.2 20.1 7.1 21.7/21.7 6 М 21.1 41.7 20.9 7.5 22/22 8/10 Л 21.4 44.1 22 8 22.6/22.6 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Беж Обичен Обичен Брод Пуловери На Вратот Со Долги Ракави Женски Џемпери М (6). Редовни Обични Женски Џемпери Со Долг Ракав мало Истегнување беж m_usa големина (6). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, fall и зима. Боја : Беж. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Тип : Пуловери. Деколте : Вратот На Бродот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Капка Рамо. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 100% Акрилик. Упатства за нега : Рачно перење или професионално хемиско чистење. Џебови : Не. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата