Се прашувам Сандал со двојно бенд на девојче на нација на дете на нација

Се прашувам Сандал со двојно бенд на девојче на нација на дете на нација

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Таа ќе биде подготвена за што било во оваа чудо нација „Двоен бенд Сандал“ за девојчиња за мали деца, дизајнирани да останат во чекор со својот секој потег. Двоен опсег горниот дел во комбинација со цврста густа ѓон и каиш на глуждот, осигурува дека оваа сандала останува ставена, без разлика дали копа во песок или има плејмејт со пријател. Три прилагодливи затворања на кука и јамка го олеснуваат добивањето на соодветно вклопување. Исклучиво на. Материјал : Горна : ткаенина/мрежи; Outsole : Eva со стадо. . Висина на пета и тип : Рамно затворање : Прилагодливи ленти за кука и јамка. Дете. Грижа : Избришете чиста земја на потекло : Увезено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата