Brilliance Fine Jewelry Girls 14k жолто злато со текстура на обрачи

Brilliance Fine Jewelry Girls 14k жолто злато со текстура на обрачи

Това е достапна
DEN 928.00
Количината на стоката:

Текстурален накит на брилијантност на девојки, обетки, обетки, изработени од 14 килограми жолти злато, со лост за затворање на грб, брилијантност, убав накит девојки 14К жолти златни обетки со текстуриран обрач.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата