Студената индустрија Крејн птица плажа на плажа Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Патриша Пинто

Студената индустрија Крејн птица плажа на плажа Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Патриша

Това е достапна
DEN 2601.60
Количината на стоката:

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : птица, животно, водни птици, херн, ардеида, штрк, кран птица, плажа, пејзаж, неутрални тонови, брег, вода, ерет. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Патриша Пинто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата