Каролини Богатства ББ5646ДС Ирски Волчјак Добредојдовте Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ББ5646ДС Ирски Волчјак Добредојдовте Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

Каролини Богатства ББ5646ДС1216 Ирски Волчјак Добредојдовте Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобоен Ѕид или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични ирски Волчјак уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата