Најдобар Комплет Бкгмк Гм Универзална 1982-Комплет 1 2 & 1 Продолжување W Загради Нови

Најдобар Комплет Бкгмк Гм Универзална 1982-Комплет 1 2 & 1 Продолжување W Загради Нови

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Најдобрите Комплети пластични комплети за украсување цртички се дизајнирани од индустриски експерти за најдобро фабричко вклопување и завршна обработка. Тие се произведени од најквалитетни материјали за максимална сигурност. Сите комплети се конструирани од висококвалитетна, автомобилска пластика СО СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со фабрички усогласени бои и текстура на површината. Не се потребни посебни алатки и се вклучени илустрирани чекор-по-чекор инструкции. Многу комплети се универзални и се вклопуваат може различни марки и модели, проверете го упатството за апликација подолу за да обезбедите совршено вклопување!Бренд : Бесткитс Бест Комплетс БКГМК434 Гм Универзал 1992-2004 Еднократен Комплет Со Продолжни Загради : Еднократен комплет со 0,5" и 1" продолжни загради. Одговара на гм универзална изберете 1992-2004 модели. Посетете ја веб-страницата на производителот за повеќе детали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата