Женски Блејзер Јакни Со Долги Ракави Модни Секојдневни Фустани Јакна Канцелариски Дами Удобна Облека Палто Со Џебови

Женски Блејзер Јакни Со Долги Ракави Модни Секојдневни Фустани Јакна Канцелариски Дами Удобна Облека Палто Со Џебови

Това е достапна
DEN 431.84
Количината на стоката:

Мода И Секојдневен Стил Лесен За Спарување Со Фармерки, Основна Маичка, Фустани, Хеланки, Здолништа, Плус Ѓердан И Високи Потпетици Или Чизми, Долги Јакни Во Шик Стил Прават Да Изгледате Повеќе Стилски И Симпатично Во Пролет ,umn И Студена Зима. Жените Или Девојките Мода долги ракави fall и зимска облека. Материјал : 78%полиестер+17%вискоза+5%Спандекс. Врвовите од јакна погодни за жени од различни возрасти, совршени за носење со фармерки, панталони, нозе, слаби панталони, лесно можат да се надминат со друг врв или да се носат сами. Повод : Овие јакни се совршени За Fall/топла зима/летна ноќ и пролет,можете да ги носите на работа, околу куќите, шетајќи го вашето куче. Нега На Облека : Машинско Перење Ладно /Не Белење /Суво Ниско. Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата