Плус Големина Кардиган Стабилна Облека Женска Модерна Секојдневна Чипка За Печатење На Ноќта На Вештерките Долг Ракав Кардиган Јакна Темно Сива

Плус Големина Кардиган Стабилна Облека Женска Модерна Секојдневна Чипка За Печатење На Ноќта На Вештерките Долг Ракав Кардиган

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Женски Модерен Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Чипка Со Долги Ракави Кардиган Јакна Женски Градиент Печатење Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебна Јакна Карактеристики : ❀Материјал : Полиестер. дише и удобно.❀Овој круг вратот врвот, фармерки или шорцеви за стилски и изглед.❀ Повод : вратоврска печатени дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневен дневен, работа, забава, свадба, датум, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен И Надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, секојдневно миење раце И миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : разликата во Бојата на Палтото од 1 ПАРЧЕ треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Вклучува : А Coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"46cm/18.11"59cm/23.23"85cm/33.46"M116cm/45.67"47.5 cm/18.70"60cm/23.62"86cm/33.86"L122cm/48.03"49cm/19.29"61cm/24.02"87cm/34.25"XL128cm/50.39"50.5 cm/19.88"62cm/24.41"88cm/34.65"XXL134cm/52.76"52cm/20.47"63cm/24.80"89cm/35.04"XXXL142cm/55.91"54cm/21.26"64cm/25.20"90cm/35.43" Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 85cm/33.46"Size : MBust : 116cm/45.67"Shoulder : 47.5 cm/18.70"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 86cm/33.86"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 87cm/34.25"Size : XLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 50.5 cm/19.88"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 88cm/34.65"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 89cm/35.04"Size : XXXLBust : 142cm/55.91"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 90cm/35.43" Табела Со Големини : Големина : С биста : 110см/43.31 "Рамо : 46см/18.11" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 85см/33.46" Големина : М Биста : 116см/45.67 " ткаенината е мека и удобна, лесна и еластична. Погоден за целогодишно носење, одржувајте удобен стил, е задолжителен за вашата гардероба. Совршено одговара на секоја облека со сорти на бои што лесно се совпаѓаат. Погоден за сите прилики, секојдневниот живот, канцеларијата, занимањето и забавата итн., создавајќи модерна и релаксирачка атмосфера. Машинското перење и миењето раце се прифатливи/не се сушат/пеглаат на ниска температура/не натопуваат и избелуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата