Bigенски женски корпа ткаат ватенка со качулка фау меморија анорак

Bigенски женски корпа ткаат ватенка со качулка фау меморија анорак

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Чувајте пријатно и топло кога ќе пристигнат студените температури. Овој ватиран анорак палто од Big Chill има предно копче за поштенски и предвремени. Аспираторот и удобната јака од перница на овој анорак на средна тежина ве одржуваат покриени кога ветровите ќе се појават додека финишот што е отпорен на вода ви помага да останете суви. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. Должина : 31 ”. Средна тежина. Хауба. Јака од перница. Затворање на поштенски и предвремени предни. Џебови со патенти на страните. Ватирано тело. Водоотпорен. Фаукс меморија. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Quilенски ватиран анорак со качулка од Биг Чил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата