Базиреј Женски Дуксери Со Долги Ракави Трендовски Цветни Печати Лабави Блузи Качулка Обични Блузи МУЛТИ-боја XL

Базиреј Женски Дуксери Со Долги Ракави Трендовски Цветни Печати Лабави Блузи Качулка Обични Блузи МУЛТИ-боја XL

Това е достапна
DEN 272.96
Количината на стоката:

Базиреј Жени 2023 Дуксери Со Долги Ракави Трендовски Цветни Печати Лабави Блузи Качулка Обични Блузи МУЛТИ-боја XL. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Стил На Памук : Дуксер : Цветен Печатење Дебелина : Умерен Стил : Секојдневен, Уличен Мода, Стил На Подготвеност, Бохо Стил,. Повод : Секојдневен / Дома / Одмор . Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Врвови со долги Ракави за Жени. Женски Обичен Моден Гроздобер Печатење Пуловер Дуксери Со Копчиња со Долги Ракави. Обични Блузи. Дозвола Дуксери За Жени; Клиренс Дуксери За Жени; Дозвола Кардигани за жени ; Клиренс јакни во нашата продавница. Врвови Со Плус Големина За Жени; Џемпери За Жени; Врвови Со Долги Ракави За Жени; Долги Врвови За Туники за Жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата