Женски Дуксери Пуловер Графички Врвен Секојдневен Печатен Етнички Стил Широк Џемпер Со Качулка Со Долги Ракави

Женски Дуксери Пуловер Графички Врвен Секојдневен Печатен Етнички Стил Широк Џемпер Со Качулка Со Долги Ракави

Това е достапна
DEN 143.84
Количината на стоката:

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини обезбедена од продавачот пред да купите, нашите големини на артикли не се совпаѓаат со табелата со големини обезбедена од .Женски Врвен Секојдневен Печатен Етнички Стил Џемпер Со Широки Долги Ракави : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Многу кул за носење многу ново за изгледот. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 64см/25.2" Должина : 70см/27.56 " дуксерите со Качулка се класична есенска/зимска облека. Овој дуксер може лесно да се спои со вашиот плакар за стилски ОТД!. Дуксерот со долги ракави ви носи топло искуство во студено време. Изберете лабава качулка за дополнителна удобност кога е поврзана со дното. Погоден за секојдневни активности на отворено, утринско трчање, вежбање, фитнес и други прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата