Inktastic Уметник Ретро Зајдисонце Уметност Учител Женски V-Вратот Маица

Inktastic Уметник Ретро Зајдисонце Уметност Учител Женски V-Вратот Маица

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

Симпатична палета на уметници и четка за сликање за иден уметник или наставник по училишна уметност 5.0 мл., 100% претходно намалена Памучна Атлетска Хедер е 90/10 памук/полиестер 1х1 ребро јака со митрирани в-вратот рамо до рамо лепење на женската Маица За Вратот На Жените. Inktastic Уметник Ретро Зајдисонце Уметност Учител Возрасни Жени V-Вратот Маица Женски 0060 Хедер Греј XXL. Подарок за уметник со потресен зајдисонце во гроздобер стил има уметничка четка за боја и палета на бои На Женска Маица Со Врат За наставник по уметност, иден уметник или сликар. 5.0 мл., 100% претходно намален памук. Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. 1х1 ребро јака со митрирани v-вратот. Рамо до рамо снимање. сликарство облека облека маици возрасни hws.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата