Блажена девојка маица за жени - сакајте се едни со други - ретро Хедер виолетова - мала

Блажена девојка маица за жени - сакајте се едни со други - ретро Хедер виолетова - мала

Това е достапна
DEN 112.00
Количината на стоката:

Споделете ја loveубовта во оваа забавна „loveубов едни со други“ блажена маица за женски жени во ретро Хедер виолетова. Вашата мисија, доколку изберете да ја прифатите, ја споделувате Божјата loveубов со свет кој има потреба. Колку прекрасен повик на нашите срца! Што и да е на вашиот список што треба да направи денес, проверете дали ги сакате другите во името на Исус, на врвот. Секој благослов потекнува од Господ, и пак, тој бара од нас едноставно да се сакаме едни со други. Да го имаме предвид тоа во секоја интеракција што ја споделуваме. 50% памук/50% полиестер, 5,2 мл . лесна јака за плетење на ребра. Кратки ракави за поставување. Прислушен врат и раменици. Двојно потребни ракави на ракави и дното. Етикета со солза.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата