- Ханука-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

- Ханука-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Мтв-Ханука-Женски Графички Маица Со Кратки Ракави Класичен Фит Понуден во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата