Јаделе Облека Девојка Свети Патрик Ден Еднорог Розова Бејзбол Маичка

Јаделе Облека Девојка Свети Патрик Ден Еднорог Розова Бејзбол Маичка

Това е достапна
DEN 287.20
Количината на стоката:

Оваа симпатична облека Од Еднорог е совршена за вашето малечко. Совршен за секојдневно носење, или прави одлична идеја за подарок! Издржлив е и се пере во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за детска облека и има облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава. Денот На Свети Патрик Еднорог 3/4 Ракав Бејзбол Маичка ВО 4Т. Симпатична облека од еднорог за вашето малечко. Отпечатоците се супер меки и професионално применети на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Совршен за вашиот мал љубител на еднорог, или направете одлична идеја за роденденски подарок!. Професионално дизајнирана облека од 7 јадеше 9 Облека. Носиме облека за новородени момчиња и девојчиња, како и облека за прва роденденска забава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата