Бекевел Девојки Обични Костими За Капење, Печатење Без Ракави Без Врат Едноделен Костим За Капење, Зелена Сина Розова

Бекевел Девојки Обични Костими За Капење, Печатење Без Ракави Без Врат Едноделен Костим За Капење, Зелена Сина Розова

Това е достапна
DEN 463.84
Количината на стоката:

31 Советува Возраст : 4-5 Години.90 Советува Висина : 36. 5-6 Костими За Капење Должина : 20. Големина (инч) . 4-5 Костими За Капење Должина : 19. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Шема : фламинго/ Лента и ананас/ Лубеница и букви печати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата