Титаниум Стоун Финиш Бенд

Титаниум Стоун Финиш Бенд

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Храбар, но исклучителен, овој полукружен свадбен бенд ќе направи идеален начин за надградба на вашиот личен стил. Изработена од титаниум, оваа куполна лента широка 7 мм комплетира со брилијантна камена завршница за атрактивен изглед. Оваа лента за удобност е достапна во големина на прст 7.5.Метална Тежина : 3,41 грама Тип на накит : Стил На Мода : Куполен Рамен Накит За Венчавки Финиш : Четкан, Камен Финиш Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 7ммринг Големина : 7,5< 2мм дебелина Фиталф Круг Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја На Потекло : Кина Титаниум Четкан Закосен Раб Купола Удобност Одговара На Половина Круг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата