Каталог Пликови, Црвена, 25 Пакет

Каталог Пликови, Црвена, 25 Пакет

Това е достапна
DEN 159.84
Количината на стоката:

Jam Paper® Црвен 6 x 9 Отворен Крај Каталог Пликови се направени од мазна, 24lb, 30% рециклирана хартија. Секој од нив има големина од 6 х 9 инчи и се отвора на пократката страна. Совршен за пошта напори и канцелариски потреби за време на сезоната на празници, овие пликови имаат празнична светло-црвена боја! Овој пакет содржи 25 пликови. Секој од нив има директно размавта и сигурно затворање на гума за џвакање за да ги одржува предметите безбедни внатре и тие се транспортираат од место до место. Користете ги овие црвени пликови за да испратите Божиќни честитки, покани за претстојната божиќна забава, божиќни бонус проверки со белешка до вашите вработени, промотивни материјали и многу повеќе! Големина : 6 во х 9ин Боја : Црвена Количина : 25/пакет Божиќ Црвен отворен крај каталог коверти. Количина : 25 Пликови по Пакување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата