Котагекуц Умира, Пролетни Пријатели 1.3 До 2.8

Котагекуц Умира, Пролетни Пријатели 1.3 До 2.8

Това е достапна
DEN 4543.04
Количината на стоката:

Со стилови на дизајн кои се слатки и симпатични, забавни и чудни, и класично елегантни, овие универзални умирања тенки нафора прават одличен додаток на вашите материјали за изработка на хартија. Исечете неверојатни форми од хартија, картон, хартија со лепило, винил, велум и многу повеќе. Тие се направени од Американски челик и се универзални матрици дизајнирани да работат со сите водечки машини за сечење на брендови на пазарот. Оваа матрица има облога со лесно ослободување заедно со дупки за иглички што помага при отстранување на картонот. Колибата Умира-Пролетни Пријатели 1.3 "До 2.8".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата