Miabellaенски женски 1- КТ создаде смарагд бел сафир дијамантски акцент 10kt бело злато гроздобер прстен

Miabellaенски женски 1- КТ создаде смарагд бел сафир дијамантски акцент 10kt бело злато гроздобер прстен

Това е достапна
DEN 1584.00
Количината на стоката:

Создаден бел сафир исечен : круг.Додадете допир на гроздобер елеганција во вашата колекција за накит со Diamенскиот дијамант од миабела 0,07 КТ и 1 1/5 CT TGW создаден смарагден моден прстен. Може да се роди камен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата