Пар за алуминиумски легури на задните стапала за нозе за велосипед што се вклопува во велосипед

Пар за алуминиумски легури на задните стапала за нозе за велосипед што се вклопува во велосипед

Това е достапна
DEN 179.04
Количината на стоката:

Направено од материјал за алуминиумска легура, овој пар за нозе за нозе се за употреба на велосипеди. Антилип дизајн ви овозможува да користите безбедно и долго време возење. Погодни за планински велосипед, тркачки велосипед, итн. Одличен избор за замена. Издржлив и стилски, силно изграден и лежиште со тежина. Пегите за нозе со велосипед се издржливи и безбедни, облик на цилиндар врежана со жлебови што не се лизгаат. Специјалниот дизајн во средниот дел од педалот го зголемува триењето, ефикасно спречувајќи лизгање и фракција на нозете, му овозможуваат на возачот и патникот да зафатат постабилни на педалите. Избегнувајте стоење на нозе за време на велосипедизам, намалувајќи ја опасноста. Универзален велосипед, велосипед на патот, планински велосипеди, велосипед за патеки, MTB, BMX. Пар Алуминиум легура задните стапала за нозе потпирачи за подножје за велосипед вклопување 3/8 инчи Синиот производ Име : Велосипедски стапчиња за нозе. Боја : Сина. Материјал : Алуминиумска легура. Големина : 100x28mm / 3,94 "x1.10" (h*d). Погодно за дијаметар на оската : 3/8 инчи (9,5 мм). За тип на велосипед : патот велосипед, планински велосипед, велосипед за патеки, MTB, BMX. Пакет вклучуваат : 1 пар X велосипед стапала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата