Машка машка чизма на Чалси

Машка машка чизма на Чалси

Това е достапна
DEN 640.00
Количината на стоката:

Бугалот на Даглас Челси од CHAPS, има мазно горе со удобна меморија за пена за нозе за дополнителна поддршка. Лизгајте го стилот со големо влечење и двојно еластично gore за лесно носење. Овој чизми на Челси ќе додаде софистицираност и стил на вашиот секојдневен изглед. The Lugged Outsole нуди подобар зафат за вашите разноврсни можности за стилизирање. Повлечете ја силуетата за чизми на Челси. Преголема табулатор за влечење. Еластични густи за лесно носење. Меморија од пена. Синтетички и текстил горен. Мека постава за текстил за дишење. Тркалезна пети. Декоративно зашивање на контраст. Етикета на знамето на поглавја од наследство. Залепење на заварување. Залутана синтетичка надворешна плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата