Третман за тоалети со свежо миризба Camco TST 1-галон RV

Третман за тоалети со свежо миризба Camco TST 1-галон RV

Това е достапна
DEN 344.96
Количината на стоката:

Камко започна во 1966 година со еден вработен и еден производ : Антифриз. Денес, над 50 години подоцна, имаме повеќе од 1500 вработени, 140 патенти, над 5600 производи и 10 одделни производствени капацитети за подобро да ги задоволат потребите на нашиот клиент. Нашата матична канцеларија е во Гринсборо, Северна Каролина имаме два дополнителни објекти во Гринсборо, Северна Каролина, како и локации во Ридсвил Северна Каролина, Елхарт Индијана Бејлин, Кина, Промена, Кина, Срирача Тајланд и БАЦ деветти провинција, Виетнам. CAMCO 40228 свеж мирис TST 1-GALLON RV Третман на тоалет ги елиминира мирисите и ги подмачкува сензорите во вашиот резервоар за одржување на RV. Безбедно за сите септички резервоари. РВ и морските одобрени. неформалдехид. Содржи 1 галон шише. 4 унци третира 40 резервоар за задржување на отпад од галон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата