Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Перница, Руби срце, бел сафир и карат Т.В. Тркалезен дијамант 14KT дво-тон златен 3-камен-хало прстен

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Перница, Руби срце, бел сафир и карат Т.В. Тркалезен дијамант 14KT дво-тон златен 3-камен-хало

Това е достапна
DEN 6704.00
Количината на стоката:

Белиот сафир сечење : срце. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче.Добијте шик елегантен изглед со овој привлечен миабела рубин, бел сафир и дијамантски 3-камен-камен орео-прстен. Дијамант. Јасност на дијаманти : I1, I1-I2. Руби и бел сафир. Руби сече : перница. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Изработено во бујно злато со два тон од 14 карати, овој безвременски прстен има перниче, со пикапови со пикапови, со пикапови, со пикапови од бел сафир, со перничиња (3х3мм), 12 (Г-Х-И , I1-I2) и 20 (G-H-I, I1) со кружни, дијаманти поставени од путер. Камења поставени од путер и путер. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Дијамантско сечење : круг. Јули Роден камен. 3-камен ореол прстен. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата