Женски Облечени Блузи И Блузи Тенки Женски Модни Врвови Среден Лотос Графички Кошули За Плажа За Жени Летна Мода БИЗИЗА Ракав Плус Големина Маици V Копче За Вратот ?

Женски Облечени Блузи И Блузи Тенки Женски Модни Врвови Среден Лотос Графички Кошули За Плажа За Жени Летна Мода БИЗИЗА Ракав

Това е достапна
DEN 255.84
Количината на стоката:

женски летни кошули дозвола.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 48см/18.97" рамо : 54см/21.88"Shoulder : 48cm/18. атлетски резервоари за жени.69"Sleeve : 48cm/18.90"Sleeve : 47cm/18. туника врвови за жени дозвола чипка.90" должина : 72см/28. Женски Врвови На Вратот На Вратот Женски Блузи Женски Секојдневни Врвови 3/4 Ракав V Вратот Мода Печатење Кошула Блузи Маица Пуловер Блузи Женски Маица Краток Ракав Тркалезно Копче Вратот Краток Ракав Врвот Обичен Лето Графички Цветни Печати Модна Кошула Туника Опишете : Материјал : Удобната еластична чипка го прави вашето носење поудобна Ткаенина : надуените ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина од тантела.17"Size : MBust : 108cm/42.47" ракав : 49см/19.72" Должина : 69cm/27.29"Length : 73cm/28.35"Size : 2 XLBust : 126cm/49.90"Length : 72cm/28.61" рамо : 52см/20.47"Sleeve : 49cm/19.95"Size : XLBust : 120cm/47. врвови за жени. женска облека за вежбање.13" Size : SBust : 102cm/40. Ве молиме погледнете ја табелата со големини кога купувате производи!Материјал : Удобната еластична чипка го прави вашето носење поудобно ткаенина : надуените ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина од тантела.32" Ракав : 45cm/17. Ткаенината е дише и еластична, многу мека и удобна и многу мазна наспроти кожата.05"Sleeve : 46cm/18.56"Големина : L Биста : 114см/44.16" Рамо : 44cm/17.17"Големина : М Биста : 108cm/42.90" ракав : 47см/18.26" ракав : 50см/19.72"Length : 69cm/27. Ве молиме погледнете ја табелата со големини кога купувате производи! Size Bust Shoulder Sleeve Length S102cm/40.52" Рамо : 56cm/22.95"големина : xl биста : 120см/47.11" Должина : 70cm/27.61"Shoulder : 52cm/20.74"Size : 3 XLBust : 132cm/51. жените v вратот маици долг ракав.50" должина : 71см/27.26"Sleeve : 50cm/19.11"Length : 70cm/27.Големина : S Биста : 102cm/40. Ткаенината е дише и еластична, многу мека и удобна и многу мазна наспроти кожата.16"Shoulder : 44cm/17.88" рамо : 48см/18. 3/4 ракав копчето до кошула. Ќе биде удобно да се носи во текот на целиот ден1 Женски тип На шема : Печатење Фит : Точно на големината дебелина : стандардна прилика : Секојдневен, Дизајн : Блуза, Свечен Обичен Врв Од Тантела, Чипка Во Стил На Меурчиња Кратки Ракави, Лабаво Вклопување, Удобен Материјал, Секојдневна Мода За Жени облечете блузи за жени плус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата