Чудни Работи Пеколен Оган Графичка Маичка Со Долги Ракави, Големини С-3Х

Чудни Работи Пеколен Оган Графичка Маичка Со Долги Ракави, Големини С-3Х

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Чудни Работи Пеколен Оган Графичка Маичка Со Долги Ракави, Големини С-3Х.Материјал : 100% памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Карактеристики : Екипаж; графички принт напред. Машки Странски Работи Пеколен Оган Графичка Маица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата