Кејт и Клои Амфитрит Опал Сребрен Накит Сет, Принцеза Сече Приврзок Ѓердан И Обетка Обетка Во Собата За Жени, Накит Подарок Во Секоја Прилика

Кејт и Клои Амфитрит Опал Сребрен Накит Сет, Принцеза Сече Приврзок Ѓердан И Обетка Обетка Во Собата За Жени, Накит Подарок

Това е достапна
DEN 4975.84
Количината на стоката:

Накитот кејт и Клои стои на квалитетот на нивниот накит и задоволството на клиентите е основната вредност број еден на компанијата. Кејт и Клои се стремат да обезбедат највисоко ниво на квалитет, изработка и безвременски дизајни што можете да ги истакнете од канцеларијата до црвениот тепих. СТЕРЛИНГ СРЕБРО-дали барате совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот? Овој сет може да биде вашиот билет за добивање на таа одлична реакција што ја барате без да ја скршите банката!. КУПУВАЈТЕ СО ДОВЕРБА - ова го продаваат Кејт и Клои, лидер во квалитетен дизајнерски накит. Направено со прекрасни Камења Од Опал и поставено во сребро, ова ќе биде вашиот нов накит за сите специјални прилики. ОБЕТКИ СО ОБЕТКИ-Одлична идеја за подарок за годишнина или подарок за денот на Мајката за да и покажете на таа дама во вашиот живот дека навистина се грижите! Кристалите ќе светкаат исто како нејзините очи кога ќе ја отвори сопствената кутија за подароци вклучена со купувањето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата