Машки Градиент Шарена Качулка Пуловер Врвка За Влечење Качулка Обичен Џеб Дуксер Џемпер Со Долги Ракави Топ Лабава

Машки Градиент Шарена Качулка Пуловер Врвка За Влечење Качулка Обичен Џеб Дуксер Џемпер Со Долги Ракави Топ Лабава

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Нашите мажи пролетна облека за плажа се одликува со едноставен, но стилски дизајн, удобен и лесен за нега(рачно перење/нежно миење машини), добар за домашна облека и улична облека. Оваа дебелина на блузата е соодветна за пролет, aut и лето.Лесна Нега : нашата машка облека може да се пере директно во машина за перење во домаќинството. Одличен празник обични врвови подароци за мажи, како Денот На Свети Патрик/Денот На Вљубените/4 јули/Божиќ/Нова Година, итн. Достапно во повеќе бои, вклучувајќи црна, бела, сива и многу повеќе, можете да измешате и да одговарате за да создадете повеќе модни стилови што одговараат на вашиот личен вкус. Големина НА САД И Лесна За Нега : ве Молиме љубезно погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табелата со големини На Амазон.Модерен Дизајн : нашата колекција машки врвови има класичен спортски стил кој е едноставен, но стилски, погоден за различни прилики.Почитуван Клиент, АКОИ е професионална компанија за модни бутици за облека која работи повеќе од 2 години (вклучувајќи женска облека и машка облека, повеќе производи ќе бидат вклучени во иднина), со цел да им донесе повеќе квалитетни производи и внимателни услуги на клиентите. Ќе ви се допадне оваа жена врвови!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата