пгерауг кардиган за жени плус големина копче кадифен качулка лабава волна палто јакна женски врвови л

пгерауг кардиган за жени плус големина копче кадифен качулка лабава волна палто јакна женски врвови л

Това е достапна
DEN 206.72
Количината на стоката:

4" t Ракав : 66cm/25.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Сезона : Цела Сезона Пол : Женска Силуета : Асиметричен Материјал : Тип На Шема На Волна : БЕЗ Стил : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Сихуета : Вклопување Со Молив : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Женски Капут Од 1 ПАРЧЕ.0 "Рамо : 45см/17. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 биста : 100см/39.6 "Рамо : 49cm/19.4 "Рамо : 46cm/18.8 "Рамо : 47cm/18. Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108см/42.8 "t Ракав : 65cm/25.7 " t Ракав : 63cm/24. Големина : XXXXXL САД : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 52 Биста : 128cm/50.6 "Рамо : 44см/17. Големина : XXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 116cm/45.9 "Должина : 75cm/29. Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см/40.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm/44.7 "Должина : 72см/28.9" Рамо : 50cm/19.2" Рамо : 43см/16.3 "Должина : 71см/27.2 "Рамо : 48cm/18. Жени Плус Големина Копче Блузи Качулка Лабава Кардиган Волнено Палто Зимска јакна информации За Производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Многу кул за носење,Нов Изглед,Ново за вас дизајнот на леопард принт е многу погоден. Големина : XXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 120cm/47. излегувам.1 "Должина : 73cm/28.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.2 "t Ракав : 64cm/25.1 " t Ракав : 62cm/24.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата